Munandi eemaldamine 30.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mind huvitab kas operatsioon tehakse üldnarkoosiga, või tuimestusega?
Kui kaua tukeb haiglas viibida? Palju protees võib maksma minna?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
võib nii ja naa, sõltub patsiendi eelistusest. Haiglaravi pikkus sõltub haiguse ja operatsiooni kulust. Proteesi maksumuse kohta peate küsima esteetilise kirurgia kliinikust Clinica, dr. P. Pree käest.
Ülo Zirel