probleemid põiega?? 06.01.08 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 23-aastane naine ja detsembris diagnoosis pereart mul põiepõletiku - uriinianalüüsi põhjal, ainsaks kaebuseks oli arsti juurde minnes kusjuures see, et kogu aeg on paha olla (süda paha, isutus).
Võtsin antibiootikume ja asi läks korda.
Nüüd on jälle pidevalt paha olla, mingeid otseseid häireid ega valulikust urineerimisel ei ole, ainult selline huvitav asi, et mensrtuatsiooni ajal käin kogu aeg hästi tihti pissil.
eelmine kord kui mul pidevalt süda paha oli ja arsti juurde läskin ja mul põiepõletik diagnoositi, oli see kohe pärast menstruatsooni lõppu. nüüd lõppes jälle menstruatsioon ja sama jama on lahti (paha olla, ka väikesed valud seljas). Milles võiks asi olla?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kui tervisehäired on seotud menstruatsiooniga, võiks ikka naistearstilt abi saada.
Ülo Zirel