sperma kvaliteet 24.11.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere lugupeetud doktor.

Pöördun Teie poole järgneva küsimusega: kui noormees alustas seksuaalelu augustis 2007 19 aastasena, viimasel ajal vahekorras pea iga päev, algselt oli kõik ok, sperma oli nagu peab ning ka vahekorrapikkused, kuid nüüd nov 2007 on klimpjas, ega jää näppude vahel venivaks, seda juba 2 nädalat. Paar korda oli, et nagu tundis, et orgasm tulema hakkab, tuli kohe ära.
Mõttest, et ehk on tegu vitamiinipuudusega, kuna seksisime pea iga päev ning vahel mitu korda päevas, hakkas manustama c-vitamiini, 2 iga päev, alustamisega 1 nädal tagasi, kuid siis tekkisid nii 4 päeva pärast riista otsale mõned punased täpid. Ka sekselu ei ole enam õige, kuna need täpid mõjutavad tundlikkust veelgi enam. Vahekorra alguses juba on tunne, et enam ei suuda tagasi hoida ning tuleb ära. Üle 5 min raske vastu pidada. Täpid ise ei sügele. Minul ta neiuna ei ole kehas mingeid muutusi tunda.

Mis võiks olla põhjuseks?

Tagasisidet ootama jäädes,
neiu

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
see küsimus on meestearstile.
Ülo Zirel