hädas põiega 08.11.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 30-aastane ,2 lapse ema.Põis teeb häda umbes 2 aastat.Valutab,ajab tihedalt wc-s käima,ka pükse teeb natukene märjaks..Pissimise ajal valus ei ole.Vahest läheb valu nii tugevaks,et pean valuvaigistit võtma.Urosepti olen söönud karpide kaupa,vahest korraks mõjub.Olen mitu korda käinud perearstil.Uriiniproov põletikku näidanud ei ole.Arst kirjutas Nitrofurantoini-aitab momendiks aga 1-2 nädala pärast hakkab kõik korduma.Selle peale arst ütles,et ju siis limaskest ärritub kergelt-näiteks ,et peale vahekorda.Olen ka seda vahest ise märganud.Ühesõnaga arsti jutu järgi pean sellega leppima,kuna igapäev antipiootikume võtta ju ei saa.Mida teha ,kuhu minna-oma perearstilt ma abi ei saa,sest ma ei suuda enam nii.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
palun lugege eelnevaid vastuseid põiepõletikust ja kusemishäiretest.
Ülo Zirel