Tere, Olen 17a. noormees. 03.11.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Selline probleem, et munandikotis on mingi kolmas "muna". Pigistades valus ei ole ja see on selline kõva & ümmargune. Ümbes rulettilaua kuuli suurune. Misasi see olla võib? Ja kas ma peaks kellegagi kontakteeruma?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kindlasti peaks pöörduma uroloogi või meestearsti vastuvõtule, et välistada munandi kasvaja esinemist.
Ülo Zirel