Munandimanuse põletik 18.06.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem selles et mul on kusitipõletik ja nüüd on täna hakkas munand valutama, mis suure tõenäousesga on munandimanuse põletik aga probleem selles, et ma pole hetkel Eestis ja tagasi lähen praktiliselt 2 nädala jooksul, et kas peax pöörduma kohalike arstide poole või pole hullu kui pöördun alles 2 nädala pärast arsti juurde, siis kui Eestisse tagasi jõuan?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
sõltub põletiku ägedusest - kui on kõrge palavik ja tugev valu, peate arsti poole pöörduma.
Ülo Zirel