peale lõikust 16.04.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Mul oli eesnaha lõikus 6 nädalat tagasi aga haav on ainult kinni kasvanud vähestest kohtadest. Arst käskis oodata veel kauem kuid ma ei tea kas asi on ikka õige. Olen väga mures ning ma ei tea mida teha. Kuidas üldse on selle kinnikasvamisega, mis probleemid võivad tulla?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
arstil on õigus - tulebki veel oodata. Haavade paranemise kiirus on inimestel väga erinev.
Ülo Zirel