Tere 26.03.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen jälle see 18 a. poiss. kas on võimalik selline asi et suguelundite välja arenemine jääb seisma?
Juba peaaegu aasta aega pole mu suguelundid edasi arenenud äkki peab midagi tegema et edasi arenema hakkaks? Ise kasvan normaalselt kõik muu korras.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
suguelundid arenevad välja puberteedieas 14-16 aasta vanuselt, hiljem mitte. Oleks ka väga kole, kui peenis muudkui pikeneks ja pikeneks kõrge eani välja.
Ülo Zirel