Mis viga on? 20.02.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Enam ei oska midagi arvata...Juba umbes 3 aasta jooksul on mul pidevalt perioode,kus ma pean hästi tihti WC vahet jooksma ja siis on probleeme ka pidamatusega. Olen 30 a. naine,mul on 1,6 aastane laps,aga ma ei arva,et asi kuidagi sellega seotud oleks.
Samuti on mul valus alakeha pesemisel,kui puudutada kusitit ja aeg-ajalt on seal tunda ka kipitust,urineerimisel valulikkust pole.Naistearst ei oska midagi öelda,proovid korras.Just käisin ka uroloogi juures,tehti kontrastainega neerude uuring ja võeti kõikvõimalikud analüüdi,ka.ureplasma-mitte midagi ei avastatud,proovid on kõik korras.
No milles ometi asi võib olla,juba nii häirivaks on muutunud just see pidamatuseprobleem ja eriti tekib see just vahetult pärast urineerimist,jääb selline pakitsuse tunne.KOgu aeg peab peaukaitse all olema.
No palun andke nõu,keegi ei oska enam...

Ette tänades, Merike

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Merike,
keeruline probleem. Soovitav on pöörduda teise uroloogi poole teise arvamuse saamiseks.
Ülo Zirel