voodisse pissimine 14.02.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

mul on suur mure. öösel ma nägin unes, et ma käisin vetsus ja siis ma tõesti päriselt ka pissisin oma voodisse. muidugi ärkasin ma kohe peale seda üles. aga mida see nüüd tähendab? ma olen 17 aastane ometigi ju. kas see on närvidega seotud või midagi muud? kas ma peaks nüüd arsti juurde minema? enne pole seda juhtunud.
palun aidake.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
selle väikse õnnetuse pärast ei maksaks küll kohe arsti juurde tormata. Ärge lihtsalt jooge õhtuti, eriti alkoholi, mis paneb sügavalt magama.
Ülo Zirel