tervis peale neeru operatsiooni. 30.01.07 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Mul on see probleem,et 3 nädalat tagasi käisin neeru operatsioonil.Mul lõigati ära vasem neer ja küljel on umbes 20 cm haav.Haav on mul korras aga ma tahaksin teada,et kui ma natsa rohkem liigutan ja voodist välja tulen siis mul on see külg jube valus.Täpselt nagu midagi seest tõmbaks.Kas oskate öelda,et kas see on loomulik või ja kunas see ebamugavus tunne kaob.TÄNAN.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
haavade paranemine sõltub paljudest teguritest nagu vanus, üldine kehaline seisund, toitumus, individuaalne valulävi jne., kuid igal juhul võtab kindlasti rohkem aega kui 3 nädalat.
Ülo Zirel