käsimüügiravimid 29.11.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

kas käsimüügis (urinal, care lady jne) olevatest põiehädade leevendajadest on abi? ja kui neid kasutama hakata, kas siis peakski jääma kasutama või tegema kuure?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
Põiehädade taga on alati ka konkreetne haigus, mille ravi on siis ka konkreetne. Niimoodi üleüldiselt võite lihtsalt mingit ravimteed juua, hoiate ka raha kokku.
Ülo Zirel