Tundlik peenisepea 19.09.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Selline probleem on, et tegin nüüd juba peaaegu nädal aega tagasi fimoosi pärast eesnaha loikuse. Tehti nö. juudiloikus, nagu arst seda nimetas. Tahakski teada, et kui kaua voib veel peenise pea pesuga kokkupuutudes ja pestes tundlik olla ja valu teha ja kas seda on voimalik kuidagi ravida. Olen 21 aastane

Aitäh.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
just vastasin analoogset küsimust ca nädal tagasi. Palun lugege.
Ülo Zirel