Krooniline prostatit 15.05.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Doktor, olen ravinud prostatiiti juba 2 aastat ja midagi ei aita proov ikka naitab et bakter on sees , selles suhtes kusin kas on ka teisi voimalusi prostatiidi raviks mitte ainult tablettid ja kas see valge vedelik mis tuleb kusemise lopus valja on parenemise sumptom voi mitte?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
eesnäärmepõletik on haigus, mida sageli ei olegi võimalik lõplikult välja ravida nagu ka näiteks kõrgvererõhutõbe. Valkjas eritis kusetorust on põletiku tunnus ja ei viita paranemisele. Soovitan pöörduda meestearsti vastuvõtule teise arvamuse saamiseks.
Ülo Zirel