põie polüüb85 14.04.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

85aastasel mehel avastati põie polüüb,kuidas ravida op.ei juulge keegi teha,kuidas saaks teisiti ravida.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kusepõie kasvajat ilma operatsioonita ravida ei saa. Mõnikord tõesti, kui haige üldseisund on nii halb, et opereerida ei saa jääb üle vaid kasvajast tingitud vaevusi leevendada ( veritsuse peatamine, valuvaigistid jne ).
Ülo Zirel