uriin lõhnab pahasti 27.01.06 / Uroloogia

Külastaja küsib:

mul on suur mure, viimased nädalad olen avastanud et minu uriin lõhnab pahasti. selline lõhn nagu ühiskasutatavas väliskäimlas. ja veel eritub tumepruuni vedelikku. söön samu toite nagu alati jne... millest võib see kibe lõhn olla tingitud?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
raske öelda. Võimalik, et teil on mikroobid uriinis. Peate laskma teha uriinianalüüsi ja külvi. Võib-olla selgub sealt midagi.
Ülo Zirel