tilgad 06.12.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Olen 21a. noormees. Probleem selles, et mõned hetked pärast wc käimist, tulevad
mõned tilgad püksi. Eriti siis kui ma keha asendit muudan N: korraks istun ja siis kohe jälle püsti tõusen, tunne nagu uriin oleks kuskil poolel teel ja koguaeg natukese haaval eritub.Nii jääb peeniselukk koguaeg ebamugavalt märjaks, kui ma seda kuivatamas ei käi. Samas kui see "väike tilk" on ära tulnud on kõik jälle normaalne. Panen ka tähele, et peale akohooli tarvitamaist on järgmine päev valus kuseda, siis kui kusi tume kollane on, peale joomist on. Tegin suguhaiguste testi ära, ei leitud midagi, soovitati uroloogi juurde pöörduda.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
siin tuleb nentida, et Murphy seadused kehtivad jätkuvalt - viimane tilk tuleb ikka püksi.
Ülo Zirel