Kaksikneer 02.11.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Seletage, palun, mis tähendab mulle pandud diagnoos -TOPELTNEER- ja kas sellest on tingitud minu puhul tihe pissimissoov ja valud? Olen 50.a. naisterahvas ja kogu aeg hädas .

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kaksikneer on kaasasündinud neeru väärareng. Kui see uriini äravoolu häiret ei põhjusta, pole probleemi. Vaevalt, et teie põieprobleemid neeru anomaaliast põhjustatud on.
Ülo Zirel