Poja noku on sisse poole. 26.09.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Poeg on 3 aastane.Tavalises olekus on enamus nokust sees pool,st. näha on ainult pehme osa (nahk),seetõttu tundub peale vaadates väga tilluke.Aga kui pissihäda tuleb ,siis tuleb ka noku täies pikkuses naha seest välja.Tahtsin küsida,et kuhu sellise probleemiga pöörduda.Ja kas üldse on vaja midagi ette võtta.Kas see iseenesest ajaga normaalseks ka läheb.Aitähh vastamast.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
peaksite lapsega pöörduma lastekirurgi vastuvõtule. Kirja teel on raske kommenteerida.
parimat,
Ülo Zirel