valu ja veri 25.08.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Vabandust kui olen oma kysimusega valesse lahtrisse p88rdunud...
aga mul on selline mure, et kui ma kakan siin on hästi valus ja verd tuleb kah mingil määral. Sooviks teada mida sellise asja puhul teha saaks. Olen naisterahvas.
Ettetanades.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tegemist võib olla pärasoole veenikomude või lõhega või kasvajaga. Peate pöörduma üldkirurgi vastuvõtule.
Ülo Zirel