Kubeme piirkonna lümfisõlmed 18.07.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 18 aastane noormees ja mul on kubeme piirkonnas lümfisõlmed tursunud,ühel pool on nagu pikkliku kujuga ja teisel pool on nagu mitu väiksest kobaras.Mis peaksin tegema,kas see on normaalne,millest selline asi tegib üldse?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
lümfisõlmede suurenemiseks on palju põhjusi. Kui teid see häirib, peaksite ikkagi kõigepealt perearsti poole pöörduma.
Ülo Zirel