ei suuda pidamist kontrollida 09.07.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 35 aastane naine ja mul on vahel probleeme uriini pidamisega - nimelt juhtub vahel, et öösel ma näen unes WC-s käimist ja tegelikult ka olen alla teinud. Peamiselt on probleem tegelikult seotud alkoholi liigtarbimisega aga kui tulen töölt või kusagilt koju siis ukselukku avades ei suuda ma enam kannatada ja ka parema tahtmise juures ikkagi tuleb tilk püks kuigi ma tean, et kohe saan WC-sse:(
Mida ma peaksin tegema, kas selle probleemi jaoks rohtu on?
Ma ei ole sünnitanud ega aborti teinud aga oman päris hulga seksuaalpartnereid - kas probleem võib olla selles?
Ma eelistan ka seksimisel suht jõulist ja äkilist lähenemist - kas see võib olla põhjus?
Või siis lihtsalt psühholoogiline või midagi....????
Ette tänades Kris

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
esimese küsimuse olete ise ära vastanud ja töölt lahkudes on soovitav enne põis ära tühjendada.
Ülo Zirel