urineerimishäire 13.06.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

mul on selline probleem, et väga aeglaselt tuleb uriin peenisest välja ja vahest on ka valus kuseda. Paar korda on ka niimoodi olnud, et kusen ja äkki lööb valu peenisesse ja natuke tilgub ka verd. Peale seda on tavaliselt natuke aega normaalse kiirusega võimalik kuseda. ma ei julge arsti juurde minna ja tahaks teada mis probleem on

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kõige tõenäolisemalt on tegemist eesnäärme või kusetoru põletikuga. Võimalik on veel põiekivide või kasvaja esinemine. Probleemi täpsustamiseks on vajalik teha uuringud.
edu,
Ülo Zirel