Tere 23.05.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

sooviksin teada et mis võib viga olla?
Peale urineerimist, pean koguaeg uuesti vetsu minema, kuna on nihuke tunne et ma ei lasknud kõike välja, kuid kui lähen tagasi tuleb aint paar tilka. see tagasi minek on kohe kui olen vetsu uksest välja tulnud. kuid see pole iga päev. täpselt ei oska ka öelda kui tihti, kuid umbes üle 2-3 päeva. enam ei julgegi mõni päev vetsu minna, kui kodus pole. Internetist olen püüdnud otsida küll midagi selle kohta kuid pole leidnud. olen alles 19 ka.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
nii lambist ei oska öelda, mis teil viga võiks olla. Tarvis on teha uuringud, et midagi tarka öelda. Noortel (mees?naine?) on taolisi kusemishäireid väga harva. Peaksite pöörduma uroloogi vastuvõtule.
edu,
Ülo Zirel