pidev kusehäda 18.04.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere...küsimus selline...olen 20 aastane noormees...paar nädalat tagasi hakkasin tundma et mul on pidev kuse häda...milles võib häda olla...kelle poole peaks pöörduma...ja kas see on üldse ravitav?vahest on ka nii et käin kusel ära ja kui olen lõpetanud tuleb paar tilka ka hiljem püksi

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
noortel meestel on enamikel juhtudel urineerimishäirete põhjuseks eesnäärme põletik. Peaksite esialgu perearstiga nõu pidama.
Edu,
Ülo Zirel