jätk 01.03.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Küsimus: naha probleem

Printimine
probleem selles et suguti naha peal on väiksed kühmud ja kui neid pigistada ajab mõni neist mingit valget kraami välja et milles probleem kas see on mingi haigus?

Vastab: Dr. Ülo Zirel, uroloog, Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ei ole haigus. Tegemist liialt suurte rasunäärmetega nahas.
edu,
Ülo Zirel

jätkan teemat et kas selle vastu on mingit ravimit või mingit moodust kuidas lahti saada?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
ilma nägemata on konkreetset nõu raske anda. Peaksite pöörduma uroloogi või nahaarsti poole.
Ülo Zirel