peenise väät 24.02.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mulle tehakse lähimal ajal peenisele väike lõikus. Lõigatakse lahti peenise all olev väät ja õmmeldakse kaugemale taha. Tunnen huvi, kaua võtab kosumine aega peale sellist lõikust? Kuigi minu partner ja mina oleme üsna kannatliku loomuga, tahaksime võimalikult kiiresti taas normaalset suguelu alustada. Oleme niigi siiani väädi rebenemiste tõttu kannatanud.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
mina soovitan taoliste operatsioonide järgselt hoiduda suguelust 6 nädalat.
edu,
Ülo Zirel

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Uroloogia

Peenise proteesimine

Tere, mida kujutab peenise proteesimine impotentsi puhul?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Peenise sisse opereeritakse vahekorra sooritamiseks vajalikku jäikust tagavad silikoonsilindrid. Teema liiga lai, et seda küsimus-vastus vormis siin käsitleda.
Edu
Margus Punab

Loe edasi

peenise proteesimine

Seoses kasvajaga on amputeeritud 46 aastasel peenis,osaliselt lümfid (op.toimus 2 aastat tagasi).Kas on võimalik paigutada protees ???

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
kui peenis on amputeeritud, pole proteesi kuhugi panna. Peenise taastamisega tegeleb Eestis dr. Olavi Vasar Taastava Kirurgia Kliinikust Tallinnas. Peale peenise rekonstrueerimist on võimalik ...

Loe edasi

Sõlm peenise naha all.

Avastasin sõrmega tuntava poole cm suuruse sõlme peenise varrel pisut peenise peast tagapool, naha all. Kas võib olla tegu mingi vähkkasvajaga? Olen 33 aastane.

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
peaksite seda sõlme uroloogile või meestearstile näitama. Vaevalt küll, et see vähk on. Peenisevähk on tavaliselt haavanduv.
Ülo Zirel

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi