Taas 04.02.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, küsisin mandlite kohta, viitasite nefriidile.Et mandlid on põletikku jäänud avastas perearst alles nüüd.Nad on juba tosin aastat põletikus.Uroloog ei teadnud seega.Kas peaksin uuesti uroloogi juurde ja rääkima mandlitest.Sest otseselt ei leidnud ta mingit põletikku.Või ootama millal mand ära lõigatakse-paranema ja siis. Kas sellega võib ka seotud olla selline kihelus, valud häbemeluu juures ja alakõhus külgedel on surin tihti.Arstilt olen saanud Nolicini, mis tegi kergemaks ka kusemise, Amoksitsilliini k-ga hiljem, see vaid pani wc ust kulutama.Või oligi tema eesmärk.Kas peaksin paluma perearstil tegema uriinianalüüsi, kas see näitab üldse midagi?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
kurgumandlite põletik ei põhjusta alakeha kihelust. Tundub, et teil on siiski 2 erinevat probleemi. Urineerimishäirete põhjusi on palju. Et midagi arvata, peab teadma, kas olete mees või naine, kui noor või vana. Võiksite tutvuda minu varasemate kirjadega, märksõnadega urineerimishäired, põiepõletik.
Edu,
Ülo Zirel

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Uroloogia

eesnäärme põletik

põen juba pikemat aega eesnäärme kroonilist põletikku ca.5a. Põletikuline protsess on väidetavale välja ravitud ,olen käinud meeste kliinikus ,teinud
sekreedi analüüsi ,mis põletikku ei näidanud ...

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
kroonilised haigused on kroonilise kuluga ja nende lõpu ennustamine on tänamatu tegevus.
Ülo Zirel

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi