midagi kahtlast kusetees 18.12.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

kihelus suguti otsas ja limane eritus eesnaha all.Pesen igapäev paar korda,kuid halb lõhn ja määrdumine ei kao kuhugi.olen käinud korduvalt suguhaiguste arsti vastuvõtul,kuid proovid on olnud negatiivsed-Millega võib tegu olla ja millise arsti juurde peaks ma pöörduma.-Tänan

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tavaliselt on tegu seenest põhjustatud eesnaha põletikuga. Apteegis on vastavad kreemid, mis on aga retseptiravimid. Pöörduge teise nahaarsti, meestearsti või uroloogi poole.
Edu,
Ülo Zirel