Valud ja ebameeldiv tunne sugutis 11.12.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Mul on selline jama et nagu pidevalt pean käima vetsus ja vahel nagu ei tule midagi. Vahel on selline nagu terav tunne kui urineerin ja mõni päev on selline valus ja ebameeldiv tunne suguti otsas. Tahaksin teada kas see võib olla neeru põletik või eesnäärme põletik või mis see täpselt on, millest see võib olla ja mida ma saaksin teha selleks et enam nii ei oleks. Uroloogi pole veel külastanud aga vist teen seda varsti. Need sümptomid on olnud mul umbes aasta aega ja natuke hullemaks läksid need mingi 6 kuud tagasi. Oleksin väga tänulik kui saaksite mind aidata.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
see võib tõesti olle eesnäärmepõletik. Peaksite pöörduma uroloogi või meestearsti poole.
edu,
Ülo Zirel