Külmetamine. 22.09.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kui vetsus urineerimas käia siis jääb piss kinni.Tuleb veidi oodata siis läheb edasi.Tuuliste ilmadega-külmadega aga iääb sisse alles- tunda on.Genitaalidest üleval on valus koht ja kisub, mis lööb ka munanditesse.Ja kas on normis kui sperma, ejakulatsioon tuleb voolavalt.Survet ei ole.Istmiku all kisub nii et ei saa istudagi rahulikult.Meestearstile antud sperma proovis midagi ei olnud.Ultrahelis tehtud uuringus ei olnud erilisi muutusi.Eesnääre on kitsas.Diagnoosi ei pandud.Kas midagi saab ravida?
29.mees

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
tundub, et tegu ikkagi mingi suguteede põletikuga. Tuleks võtta külvid kusitist erinevatele haigustekitajatele, k.a. sugulisel teel levivatele haigustele.
Edu,
Ülo Zirel