Valged väiksed kõvad punnid suguelundil 22.09.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere, olen 20 a. noormees, ning mul on enam vähem kogu elu olnud väiksed valged kõvad punnid suguelundil, neid on palju.Kas on võimalik nendest vabaneda, kas peaks meestearsti vastuvõtule minema või on ka kreeme apteegist saadaval.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
need on kirjelduse järgi hüpertrofeerunud seborroilised nahanäärmed, mitte midagi tõsiselt haiguslikku. Kardan, et neist lahti ei saa. Kuna see on nahahaigus, võiks pöörduda nõu saamiseks nahaarsti poole.
Parimat,
Ülo Zirel