Peenise suurendamine 06.09.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Palun Teilt informatsiooni peenise suurendamiseks tehtava operatsiooni kohta (kas teete seda; millisel viisil; palju orj. maksab). Loomulikult saan aru, et kõige täpsemat infot saab ennast kohapeal näidates, kuid vaja oleks veidi eelinfot. Endast niipalju, et olen 37 aastane, 185 pikk, kaalun 100 kg ja olen suht hea füüsisega. Peenise pikkus lõdvalt u kuni 6-7cm, erektsioonis u kuni 13cm. Kindlasti ütlete arstina, et selline peenis on täiesti normaalne ja korrigeerimist ei vaja. Kuid mingil hetkel sai see mulle üpris suureks probleemiks.
Lugupidamisega ja ette tänades
Raigo

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere Raigo,
kas suurendamine tähendab pikendamist või laiendamist või mõlemat? Peenise pikandamisel on saadud häid tulemusi venitusaparaadiga ja sellega tegeleb Eestis meestearst dr. Margus Punab (vt. kliinik.ee). Peenise laiendamise kogemus Eestis on halb ja ei soovita.
edu,
Ülo Zirel

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Uroloogia

peenise suurendamine

Tere.

Mida Te arvate peenise suurendamisest treenimise teel, millest räägitakse leheküljel www.suur.ee ? On see petukaup, ohtlik, jama.......?

Äitähh

m

Vastas dr Ülo Zirel

Tere,
ei oska midagi arvata, sest ei tegele selle probleemiga. Vaatasin teie poolt pakutud veebilehte. Seal soovitab meetodit dr. M.Punab, kes on meestearst ja vastab selles valdkonnas küsimustele ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi