seen 31.08.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 19 aastane poiss ja mul probleem suguteede seenega, mille olen saanud tüdrukult, olen saanud rohud mis tuleb võtta 1 tablett nädalas ja 2 nädalat ning peale seda pean minema arsti juurde kindlaks tegema kas.. olen seenest lahti saanud. Küsimus on kas seda saab kindlaks teha uriini prooviga või kuidagi muud moodi.. tüdrukul näitas ka uriini proov seent. Ja kas ravikuuri ajal võime olla vahekorras.
Tänan!

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
seent kuseteedes saab kindlaks teha uriinikülviga. Vahekorras võib olla, kuid ainult kondoomiga.
Edu,
Ülo Zirel