kõver 18.05.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Hr Margus Punab soovitas mul teie poole pöörduda. Probleem selles, et peenis on lõdvas ja kõvas olekus kõver. Üks lahendus selleks on tema sõnul opiga peenis sirgeks tõmmata. Oskate ehk öelda, millisesse hinnaskaalasse see lõikus jääks ja et millised ohud selle juures on?

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
peenise kõverusi korrigeeritakse tõesti kirurgiliselt. Meetodeid on erinevaid. Kui teil on haigekassakaart, siis teil tuleb maksta vaid voodipäevatasu 20.- eek/päev. Haiglas peab olema 5-6 päeva. Tüsistusteks võivad olla haavainfektsioon, verevalandus haava piirkonnas 0,5-1% juhtudel.
edu soovides,
Ülo Zirel