mure 05.04.04 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Olen 26 aastane 2 lapse ema,norem laps on 4 kuune.Seni on olnud mul urineerimisega kõik korras,kuid eile õhtul hakkas mingi jama.Äkitselt tuleb vajadus pissile minna ja kui kohe ei saa siis .....Vajadus pissil käia on jube tihti aga uriini tuleb ainult paar kolm tilka ja mingi imelik sügelus on ka valu pole,aga tahax nagu veel pissida ja nii päeva jooksul mitu korda ja üsna tihti.Seni polnud mul menstruatsioon ka hakanud kui täna hommikul oli ka verine eritus-kas tegu võib olla mingi põletikuga,suguhaigusega v midagi muud sellist.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
jah teil võib olla tegemist kas banaalse põiepõletiku või suguhaigusest tingitud kusitipõletikuga. Peate pöörduma günekoloogi vastuvõtule, et võetaks uriinikülv ja külvid suguhaigustele. Ravi on erinevate rohtudega.
Edu soovides,
Ülo Zirel