veelkord vedelik (neeru)vaagnas 24.10.03 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Palju-palju tänu kiire ja ammendava vastuse eest! Seda oleks võinud ju esmaabi ka mulle seletada... Igal mammil ju pole arvutit, et KLIINIKUST abi otsida. Veelkord tänu ja jõudu ning kannatust hädaliste aitamisel! Teie A.K.

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

tere,
esmaabis töötavad üldarstid, kes erialaseid peensusi ei pruugi teada. Te ei lähe ju ka vorstikaupmehe käest küsima, missugust marki televiisorit osta.
Igal juhul suur tänu, kiita saab meditsiinis viimasel ajal suhteliselt harva.
Lugupidamisega,
Ülo Zirel