peenise suurendamine 11.09.03 / Uroloogia

Külastaja küsib:

tere.olen 15.aastane-----aga ma tahaks suurendada oma peenist ja kuidas on võimalik karva kasvu suurendada.--------oma arvates olen ma arengust nii maas----

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
selles arenguetapis on väga paljud poisid väga enesekriitilised, mis reeglina pole olnud õigustatud. Soovitan mure lahendamiseks pöörduda meestearsti poole, kelle vastuvõtule Tallinnas või Tartus saab otse, s.t. ei pea olema perearsti suunamiskirja (vt. meestearst dr.Margus Punab). Kui tõesti tekib vajadus kirurgilise korrektsiooni järele, siis meil on meestearstidega väga hea koostöö.
Lugupidamisega,
Ülo Zirel