Süda paha 17.12.17 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere, mul on pidevalt süda paha ja sellele järgneb tihti kõhulahtisus. Kõhus keerab. Ma ei ole rase. Millest see nii olla võib ?

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Antud kaebus võib seonduda erinevate mao, sapipõie ja sooletrakti probleemidega. Samas võivad mõnikord taolised kaebused olla seotud ka meeleoluhäiretega. Kuna kaebus on nii pikalt kestnud, soovitan pöörduda perearstile, kes saab teha vajalikud uuringud.
Parimatega, dr. Ehala