Hormoontasakaalu testid 11.08.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tervist!
Sooviksin teada, et kuhu tuleks pöörduda, kui on soov hormoontasakaalu teste teha.
Ette tänased,
Mari-Liis

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Alustuseks tasub pöörduda oma perearsti poole, kes saab siis otsustada, milliseid teste teostada ning kas on vajadust uuringuteks mõne erialaspetsialisti juures.
Heade soovidega, dr.Ehala