vastuvõtt 16.03.09 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on selline küsimus, et kui tuleksin Teie vastuvõtule, siis mis laadset abi/nõu Teilt saaksin (kas tehakse mingid testid, proovid, koostatakse toitumisprogramm vms)? Kui palju on visiiditasu ja kui palju maksavad järgnevad korrad?
Kas Tallinnas on samalaadset abi arstilt võimalik saada ka tasuta (tavalise visiiditasu eest, nt perearsti saatekirja alusel)?

Ette tänades,
Kadri (23 a.)

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Minu vastuvõtt toimub TÜ Kliinikumi Meestekliiniku Tallinna filiaalis, aadressil Gonsiori 3 (tel; 533 18 008). Kuna tegu on Meestekliinikuga, siis naiste vastuvõtt toimub praegu visiiditasu alusel ning pakkuda on välja pealelõunased ajad (maksumus 400 EEK esma-, ja 200 EEK-i korduv-visiit). Nõustamine toimub teie poolt peetud toitumispäeviku ja minu poolt antud testide-küsitluslehe alusel. Kuidas- ja mil moel ma patsiendiga koostööd teen selgub esimesel visiidil, sest kõigil tulijatel on pisut erinevad soovid ja ka erinevad vajadused. Võimalik on võtta ka pakett, mis sisaldab nii põhjalikku tervisetesti (analüüsid, EKG, jm) kui ka individuaalset toitumisnõustamist ja toitumisprogrammi (1600 EEK). Praegusel hetkel haigekassa alusel nõustamist ma teile soovitada ei oska.
Heade soovidega, dr.Ehala