Terviseaudit 16.03.07 / Terviseuuringud

Külastaja küsib:

Tere! Avastasin, et Tartu Ülikooli Kliinikumis on võimalik läbi teha selline kontroll, nagu Terviseaudit naistele (maksumusega 3500 kr.) Kas selline kontroll annaks mingeid vastuseid ka siis kui vaevusteks on pidev väsimus, jõuetus, depressioon jms., ühesõnaga mingit konkreetset haigust ei tea kahtlustada?

Arst vastas:

Kaja Sepp

dr Kaja Sepp

Perearst

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere!

Arvan küll, et selline uuring annaks mingi pildi Teie isiksusest ja üldtervislikust seisundist. Just selliste vaevuste puhul, nagu olete kirjeldanud, ongi tähtis esmalt välistada kõik tõsisemad selliseid sümptome esilekutsuvad haigused ja seda selline uuring ka teeb.

Tervitades,
Kaja Sepp