õrn valu suguti kõrval 29.05.08 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere! Hommikul peale vahekorda tundsin õrna valu jala ja peenise vahel.Tunda oli ainult liikumise ajal.Mingeid eritisi peenisest polnud.3 päeval valu kadus kuid peale uut vahekorda oli jälle peagu koheselt tunda.4 aastat tagasi oli mul ureaplasmoos ja ravi oli edukas.Kas mul on vana probleem tagasi või on tegu millegi muuga ja kus oleks võimalik Tallinnas teste teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Valu paiknemine on suguhaiguse jaoks ebatüüpiline. Ennemini kahtlustaksin vahekorra ajal saadud väikest peenise traumat, mis järgmise vahekorra järel jälle tunda andis. Soovitaksin pidada pausi seks elus vähemalt 10 päeva. Sugahaiguste testid võite igaks juhuks ka ära teha. Teste saab anda kas Meestekliinikus (www.meeste.kliinik.ee) või suguhaiguste arstide vastuvõttudel.
Edu soovides
Margus Punab