Viga 19.07.07 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere, olen 25a M,
Põdesin elukaaslasega eelnevalt mitut suguhaigust (klamüüdia,trihhomonoos,gonorröa ning viimane ravi oli ureoplasma), nüüd hiljuti olin lollipeaga vahekorras teise tüdruksõbraga ja peale seda tekkisid mul probleemid (õrn valu suguti otsas nagu oleks põletiku moodi ning õrnad punakad laigud vahest , väiksed punakad täpid-vahest, mingil määral lõhed ka)elukaaslasel aga tihe wc käimine (see võib olla ka põletiku vastastest tablettidest mida ta tänu sellele võtma hakkas) ja nibude valulikus. Kuuma hood on ka mõlemil (võtab pea märjaks). Tütarlaps kellega ma vahekorras olin ei kaeba hetkel millelegi ning eelnevalt ei põdend ka midagi kuid tema partneril hakkasid mingid kaebused.
Millega võib tegu olla?
Ette tänades.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kõige tõenäolisem on, et Teie kaebused on tingitud kandidoosist - punetus ja lõhed suguelundil, millega kaasneb sügemustunne on kandidoosile omased tunnused.Sagenenud urineerimise põhjusi võib olla palju ja erinevaid. Et Teie ja Teie partneri ning omakorda tema partneri tõelistele põhjustele jälile jõuda- tuleks teha vastavd uuringud...