Nahajatked suguelundi piirkonnas 25.08.06 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Avastasin eile habeme piirkonna pesemisel, et parema vaikese habememoka juures on kaks umber 2mm nahast korgemal nahast moodustised, ka vasema suure habemoka juures on kaks laiemat punni, ning tupeava ja paraku vahelisel alal pisikesed nahajatked. Juba pikemat aega on paraku ava juures suurem nahast moodustis. Kas voib olla tegu mingi suguhaigusega voi mingid kasvajad? Viimane kontroll oli puhas ja partner peale seda yks. Kuna viibin valismaal peamiselt,siis yritan siin naistearstil kaia. Aga kui pole tegemist suguhaigusega ja on vaja kirurgilist katt, kuhu peaksin esmaselt pooruma,sest pean enne lendamist ajad kirja panema,sest puhkust saan maksimaalselt kaks kolm nadalat.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Teie kirjelduse alusel võib arvata, et tegu on teravate kondüloomdega, mida saab eemaldada nii kirurgilislelt kui ka vastavate ravimitega (mida saate ise haiguskoldele kanda). Teravate kondüloomide kirurgiliseks eemaldamiseks võiks aja kinni panna günekoloogi vastuvõtule.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Suguhaigused

Sygelus.

J6uludepaiku oli mul suguelundite piirkonnas seenhaigus, mille ravisin arsti soovitusel ostetud ravimitega välja. K6ik oli korras ca kuu aega kui tundin jälle sygelust. Seekord mitte tupe sees, vaid nahal ...

Airi Põder

Vastas dr Airi Põder

Suguelunditel esineva sügeluse põhjusi võib olla väga palju ja erinevaid. Kindlasti tuleks pöörduda nahaarsti vastuvõtule.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi