Sygelus. 15.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

J6uludepaiku oli mul suguelundite piirkonnas seenhaigus, mille ravisin arsti soovitusel ostetud ravimitega välja. K6ik oli korras ca kuu aega kui tundin jälle sygelust. Seekord mitte tupe sees, vaid nahal suguelundi piirkonnas. Päeval ei tunne ma peaaegu mingit ebamugavust ja sygelus ei ole sel korral ka tugev, kyll aga avastan ennast vahel öösiti nahka selles piirkonnas sygamas. Kas sygelus v6ib tekkida ka lihtsalt raseerimisest v6i peaksin kindalsti uuesti arsti juurde minema?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Suguelunditel esineva sügeluse põhjusi võib olla väga palju ja erinevaid. Kindlasti tuleks pöörduda nahaarsti vastuvõtule.