Valu südames. 07.01.02 / Südamehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 31 aastane naine ja mul tekkis öösel tugev valu südame piirkonnas, kestis ca 10 minutit. Valu oli nii tugev, et liigutada ei saanud ja paras hirm oli ka. Paari päeva pärast kordus sama hommikul voodist tõustes. Kas on põhjust pöörduda arsti poole või on tegemist millegi üsna tavalisega?

Arst vastas:

dr Meelis Vainu

Kardioloog

Tallinna Diagnostikakeskus

Kuna nimetatud valuhoog on esinenud korduvalt, soovitaksin kindlasti pöörduda arsti poole, et välja selgitada valu põhjus.

Meelis Vainu

Tallinna Diagnostikakeskus