Myopia Magna 30.05.06 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kui mul on diagnoositud Myopia Magna ja miinus prilliga on 17 ja läätsega 22.5 kas ka sellisel juhul on võimalik teha mingit laser operatsiooni või äkki silma läätse vahetust mis elu natuke kergemaks teeks.
ette tänades

Arst vastas:

dr Tiina Pakosta

Oftalmoloog

Silmakeskus Laservisioon

Tere,

Sellise miinusega ei ole kahjuks võimalik teha laseroperatsiooni.
Silmaläätse vahetus võiks tulla kõne alla.
Selles osas palun pöörduge Silmalaseri kliinikusse Tina tn. Tallinnas. Opereeriva arsti nimi on dr. Mölder.

Parimate soovidega
Tiina Pakosta