järjekord 22.02.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Kui pikad on järjekorrad, kui sooviks teha silmaoperatsiooni nägemise korrigeerimiseks? Ja ka sTartus ei ole võimalik esmasele konsuldatsioonile, et teada saada, kas on võimalik ja millist operatsiooni teha?Või kõik konsuldatsioon ja operatsioon toimub Tallinnas?

Aitähh!

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Vt www.silmaarst.ee juhul, kui tunned huvi lühinägevuse korrektsiooni suhtes.