Silmanärvid 21.01.05 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Viimased kuu aega on mind vaevanud ühe silma alumise lau närvide pidev nn. "tukslemine", eriti hulluks läheb olukord siis kui teen trenni ja koormus ja pinge kogunevad näkku. Varemalt pole sellist olukorda olnud, kui siis jah harva mujal keha piirkondades.

Ette tänades

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Lau tõmblemine on tingitud närvi ärritusest ja pole seotud mingi silmahaigsega. Tavaliselt see möödub mõne aja jooksul iseenesest.